Podpora imunity, trávenia a dýchania v cukríkovej forme

Cukríky sa u nás doma nedržia, ale pokiaľ z nich máme mať benefit vo forme podpory imunity, pomoci pri trávení alebo pri dýchacích problémoch, ochotne spravím výnimku. Určite vás zaujíma, čím sú sladené. Obsahujú organický sirup z cukrovej trstiny a organický sirup z hnedej ryže.  Obohatené sú o certifikované esenciálne oleje. Závisí od toho, čo práve potrebuješ vo svojom tele podporiť.

On Guard

OnGuard cukríky na ochranu hrdla obsahujú éterické oleje z kôry divokého pomaranča, klinčeka, kôry škoricovníka, listu eukalyptu a listu a kvetu rozmarínu, myrhu, organický cukor z cukrovej trstiny a organický hnedý ryžový sirup.

Pomáhajú upokojiť a utíšiť škriabanie v hrdle a suché hrdlo, pričom zároveň podporujú celkové zdravie. Môžu byť nápomocné pri sezónnych ohrozeniach. Chránia pred patogénmi v ústach a hrdle, podporujú imunitu.

Air

Pôvodný názov bol Breathe, ktorý jasne hovorí, čo tieto cukríky podporujú. Pre zdravie dýchacích ciest a podporu voľného dýchania s obsahom týchto éterických olejov cerfitikovanej kvality – citrónový, mätový, eukalyptový, tymiánový, medovkový a kardamónový esenciálny olej. Pomáhajú pri bežných príznakoch nachladnutia, uľahčujú dýchanie a pomáhajú pri rozpúšťaní hlienov. Majú jemnú, trochu chladivú chuť a chutia ako deťom, tak aj dospelým. Vhodné sú pre deti od 5 rokov. Nechajte rozpustiť v ústach. Opakujte každé dve hodiny podľa potreby. Pri deťoch pod 5 rokov sa obráťte na svojho lekára.

Zázvor (Ginger)

Zázvorové cukríky podporujú zdravé trávenie, pri nevoľnosti z cestovania a kinetóze. Využijú ich aj ženy pri tehotenských nevoľnostiach. Obsahujú zázvorový a citrónový esenciálny olej. Sladká a korenistá chuť zázvora sa mieša so štipkou citrónového esenciálneho oleja, aby sa povzbudil účinok a lahodný profil pastilky.

Napíšte nám, ktoré by sa vám hodili najviac a majte ich s 25% zľavou po registrácii do doTERRA. Všetko potrebné k registrácii sa dozviete od nás, stačí nám napísať na sociálne siete, Instagram alebo Facebook

Pridajte Komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Nákupný košík